Podmioty współpracujące

Realizując podstawowe założenie, jakim jest kompleksowa i interdyscyplinarna obsługa naszych Klientów, Kancelaria współpracuje m.in. z:


REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku


Działalność na rynku audytorskim rozpoczęła od 1994 roku. Obecnie jest jedną z największych firm audytorskich z kapitałem polskim w północnej Polsce. Od 2008 roku tworzy grupę kapitałową ze spółką zależną REWIT Południe Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej -firmą audytorską oferującą usługi na terenie Polski południowej. Misją Firmy REWIT KiBR jest zaspokajanie potrzeb klientów w standardzie najwyższej jakości i profesjonalizmu w zakresie rachunkowości finansowej, zarządczej oraz rozliczeń podatkowych.


Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A.


Spółka świadczy usługi ekonomiczno-finansowe i obsługę consultingową w zakresie pozyskiwania finansowania w formie dotacji budżetowych i unijnych, kredytów oraz pożyczek, sporządzania analiz finansowych i business planów dla potrzeb uzyskania finansowania zewnętrznego, sporządzania wycen majątkowych i finansowych, analiz ekonomicznych, opracowań i memorandów, przeprowadzania badań rynkowych oraz innych usług marketingowych.


Talarczyk i Roessler Spółka Partnerska Radców Prawnych z siedzibą w Tychach


Dynamicznie rozwijająca się Kancelaria prawnicza świadczącą kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych na terenie całej Polski.